" Slow Life"

Żyję SLOW !

Jak wiecie, „Slow Life” w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Życie w zwolnionym tempie, z dala od codziennej bieganiny w korporacji ( z której się uwolniłam ) , niezdrowego jedzenia ( również ????) czy niekupowania produktów plastikowych jest po prostu mądrym, zdrowym i rozsądnym rozwiązaniem dla każdego z nas.

“Slow Life” to nie tylko slow food, ale I slow fashion, slow travel, slow parenting, slow cosmetics czy slow business. Dojrzałam do takiego stylu ! Stawiam na “ jakość I naturalność” a nie „ ilość i sztuczność”.  Doceniam a nie krytykuję.

Twórczość " Babemi"

Twórczość „ Babemi” opiera się na filozofii „ Slow”. Moja pracownia oferuje wyjątkowe i unikatowe produkty wyposażenia wnętrz. Decydując się na ich zakup możesz być pewien, że będziesz realizować powyższą filozofię. Jestem osobą żyjącą zgodnie z ideą Slow Life, prowadzącą własny small slow business. Zdecydowałam się na taki podział pracy, abym miała zapewnione najlepsze warunki rozwoju dla siebie oraz dla przyszłych pracowników. Tworzę własną markę bez strachu przed „ szefem” czy docinkami kolegów i koleżanek z pracy. Możesz mieć pewność, że produkty Babemi tworzone są w przyjaznej atmosferze, a nie przez współczesnych niewolników w krajach azjatyckich.

Ideą „slow” jest zmniejszenie pędu życia. Często kupujemy chaotycznie w galeriach „ po promocji”.Jest „ okazja” więc szalejemy. Kupujemy za „ szybko, za często i za dużo”. Nasze zakupy są po prosu nieprzemyślane.  Wracamy do domu z produktami i nagle okazuje się, że nie ma dla nich miejsca, są za duże lub za małe .. niepasujące wizualnie do wnętrza a na dodatek słabej jakości. Tak naprawdę – „ niepotrzebne".


Żyj blisko natury!!

Zrezygnuj z jednorazowych reklamówek na torby wielokrotnego użytku. Nie gromadź rzeczy i nie zaśmiecaj swojego domu „ tanimi, kiepskiej jakości sztucznymi” produktami. Po co Ci 5 koszyków, które już rozpadają się w rękach, a i tak nie masz dla nich miejsca ! Kup 1 a przydatny z którego będziesz dumna, o który będziesz dbać i szanować, który będzie „ ozdobą” i świadectwem Twego czystego pełnego harmonii domu. A każdy gość będzie się nim zachwycał za każdym razem. Wskocz na wyższy poziom świadomości EKO.


Doceniaj teraźniejszość i żyj chwilą!

Jeśli od dłuższego czasu obserwujesz moją działalność ale ciągle zwlekasz z dokonaniem zakupów to właśnie teraz jest ten moment.  W dzisiejszych trudnych dla rękodzielnika czasach, gdzie i konkurencja przeszła najśmielsze nasze oczekiwania, nie dam Ci pewności, że moja firma przetrwa długo. ( chociaż bardzo bym tego chciała ). Wysokie koszty utrzymana działalności są dla nas ogromnym obciążeniem finansowym. Dodatkowo wielu rękodzielników po jakimś czasie „ dopadają” schorzenia takie jak „ zespół cieśni nagdarstka” czy „ łokieć tenisisty. Są to schorzenia odnawialne.. co powoduje, że „ przygoda” z rękodziełem może trwać krócej niż nam się to wydaje. Dlatego też, niestety nie możemy pracować na „ ilość” a stawiamy na  „ jakość” i dajemy Ci najwyższej jakości produkty.

 

Dlatego też dzisiaj jest ten dzień !

Aby pozwolić sobie na zakup wyłącznie eko produktów z naturalnych bawełnianych sznuków, które wyprodukowane są z recyclingu.

Zapraszam :)

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl